Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ peripheral vortex water pump ] mecz 67 produkty.
Pompa elektryczna peryferyjna 0,5HP z silnikiem elektrycznym 370W 220V 50Hz QB-60 do nawadniania ogrodu
| Nazwa produktu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Moc: | 0,5 / 0,37 |
| Maksymalny przepływ: | 35L/min |
Seria Db Elektryczna peryferyjna pompa wodna 1hp 100% Produkty wyjściowe
| Przedmiot: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Moc: | 1KM / 0,75KW |
Jednofazowa pompa peryferyjna serii PM 0,37-0,75 kW PM-45 PM-50 PM-60
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 0,37-0,75 kW |
Samozasysająca pompa obwodowa 2850 obr./min. PKM QB DB KF / 1 PM16 Series For Boosting
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 0,5-1 |
0,125-1,1 kW Obudowa wirowa Inteligentna pompa Wirnik mosiężny Seria ZZHm z pokrywą
| Zakres mocy: | 0,125 kw-1,1 kw |
|---|---|
| Maksymalny zakres przepływu: | 32-66 l/min |
| Maksymalny zakres głowy: | 30-62 mln |
Pompa Micro Vortex o niskim ciśnieniu Jednostopniowy do spryskiwania ogrodów / podnoszenia ciśnienia
| Przewód silnika: | Miedź |
|---|---|
| Struktura: | Pompa jednostopniowa |
| Moc: | 0,75 KM / 0,55 kW |
Wysoka wydajność pompy ze stali nierdzewnej Pompa oleju peryferyjnego 1A i pompy olejowej 1HP
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 0,75 KM / 0,55 kW |

