Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ peripheral vortex water pump ] mecz 67 produkty.
2850 RPM Prędkość Wysoka objętość Pompy wodne Obudowa wirowa w typie odśrodkowym 1HP 0,75KW
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 1KM / 0,75KW |
Peryferyjna elektryczna pompa wirowa z serii QB 1/2 Hp Zastosowanie domowe
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1/2 KM |
Elektryczna peryferyjna pompa wodna, pompa wodna Micro Vortex 1/2 Hp do użytku domowego
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1/2 KM / 0,75 kW |
Peryferyjna elektryczna pompa wodna Vortex 1 / 2HP QB 2850RPM Zastosowanie w gospodarstwie domowym
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1/2 KM |
Agresywna cieczowa pompa peryferyjna o pojemności 0,37 kW z korpusem ze stali nierdzewnej 9M Maks. Ssanie
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 0,5 KM / 0,37 kW |
Trójfazowa peryferyjna pompa wody wzmacniająca niewystarczające ciśnienie wody w sieci 0,75kw 1 Hp
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 1KM / 0,75KW |
Rolnicza elektryczna pompa peryferyjna do wody pod wysokim ciśnieniem 0.5HP Korpus żeliwny
| Przedmiot: | Pompa elektryczna |
|---|---|
| Stosowanie: | Woda |
| Moc: | 0,5 KM / 0,37 kW |
0,5 HP Micro Clean Water Pump, wirnikowe wirniki wirnikowe obwodowe jednostopniowe
| Teoria: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Struktura: | Pompa jednostopniowa |
| Moc: | 0,5 KM / 0,37 kW |
Odśrodkowa seria PM z jednostopniową elektryczną pompą wody peryferyjnej 0,5 HP / 0,37 kW
| Przedmiot: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Stosowanie: | Woda |
| Moc: | 0,5 KM / 0,37 kW |
100% miedziana peryferyjna pompa wodna 0.5HP 0.37KW Klasa izolacji F do wody domowej
| Imię: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Moc: | 0,5 KM / 0,37 kW |

