Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ peripheral vortex water pump ] mecz 67 produkty.
QB80 0,75 KW 1 HP pompa wody czystej 50 l / min przepływ Max dla głębokiej studni
| Nazwa przedmiotu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Maks. głowa: | 55 m² |
| Maksymalny przepływ: | 50 L/MIN |
1HP 0,75KW peryferyjna pompa wody Korpus żeliwny 70L / min Zapobiega zanieczyszczeniu wtórnemu
| Nazwa towaru: | Silnik z wałem drążonym |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| wyjście: | 1KM/0.75KW |
Peryferyjna pompa wodna o mocy 0,4-2,2 KM Seria KF Vortex Typ 2850 obr./min Prędkość ZOZHI
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 0,4-2,2 KM |
Peryferyjna pompa wodna 0,75 kW / 1 KM DB-750A z powłoką elektroforetyczną typu wirowego
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1KM |
0.3HP Vortex Clean Water Pump Funkcja antykorozyjna do wzmacniacza rur DB-125
| Przedmiot: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Stosowanie: | Czysta woda |
| Moc: | 0,3 KM / 0,25 kW |
Peryferyjne pompy wodne Micro Vortex PM-50 0,55 kW / 0,75 HP 12 miesięcy gwarancji
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 0,55 kW |
Elektryczna pompa peryferyjna do użytku domowego Pompa wodna 1/2 HP General Garden For Boosting
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1/2 KM |
Wysokociśnieniowa pompa wody wysokotemperaturowej Vortex, AC mała elektryczna pompa do wody
| Przedmiot: | Pompa AC |
|---|---|
| Stosowanie: | Czysta woda |
| Moc: | 0,5 KM / 0,37 kW |
Elektryczna pompa wirowa Vortex Wirnik mosiężny 90 L / min Przepływ dla domu
| Teoria: | Pompa wodna Vortex |
|---|---|
| Struktura: | Pompa jednostopniowa |
| Moc: | 1,5 KM / 1,1 kW |
0,5HP 0,75HP 1HP Vortex Elektryczna pompa wodna QB60 QB70 QB80 Do salonu / ogrodu
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 0,5KM 0,75KM 1KM |

