Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ peripheral vortex water pump ] mecz 67 produkty.
Vortex Electric Peripheral Water Pump 0.37kW jednofazowy do użytku domowego
| Przedmiot: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Stosowanie: | Czysta woda |
| Moc: | 0,5 KM / 0,37 kW |
QB Vortex Water Peripheral Water Pump 2850RPM Speed For Agriculature / House
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1,0 KM / 0,75 kW |
Wysokosprawna Elektryczna Gospodarka Gospodarcza Czysta Pompa Wodna Do Podziemnych Studni Wody 0.75HP
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Studnie podziemne |
| Wyjście: | 0,75 KM / 0,55 kW |
Household Electric Motor Water Pump 1HP With Cast Iron Body , 0.75KW Output Power
| Nazwa produktu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 1KM / 0,75KW |
Pompa wysokociśnieniowa Micro Vortex, pompa wody użytkowej 50 l / min przepływ maks. 50 HZ
| Przedmiot: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Stosowanie: | Woda |
| Moc: | 1KM/0.75KW |
QB Series Peripheral Water Pump, Vortex Impeller Water Pump 2850RPM Speed
| Teoria: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Struktura: | Pompa jednostopniowa |
| Moc: | 0,75 KM / 0,55 kW |
Pompa zatapialna Vortex Clean Water 120 V 0,75 HP 0,8 kW z wirnikiem peryferyjnym
| Nazwa towaru: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| wyjście: | 0,75 KM / 0,55 kW |
Powłoka kataforetyczna Vortex Pompa akwariowa z serii QB do użytku domowego / przemysłowego
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1,0 KM / 0,75 kW |
0.5HP 0.37KW Peripheral Vortex Clean Water Pump z żeliwną obudową pompy do domu
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 0,5 KM / 0,37 kW |
Pompa wodna wysokiego ciśnienia Vortex Electric 0,55kW 0,75 Hp Peripheral Pump
| Nazwa towaru: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Aplikacja: | pompowanie |
| Wyjście: | 0,75 KM / 0,55 kW |

