Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ peripheral vortex water pump ] mecz 67 produkty.
Mosiężny wirnik Zatapialna elektryczna pompa wodna Vortex Wysokie ciśnienie 50 Hz Częstotliwość
| Przedmiot: | Pompa elektryczna |
|---|---|
| Stosowanie: | Woda |
| Moc: | 0,5 KM / 0,37 kW |
QB60 Elektryczna pompa wodna z obwodowym wirowaniem Zastosowanie jednofazowe doładowania
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1,0 KM / 0,75 kW |
Elektryczna pompa wody czystej, pompa wirnika wirołowego 0.75HP / 0.55KW 45L / min
| Produkty: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Stosowanie: | Woda |
| Moc: | 0,75 KM / 0,55 kW |
Peryferyjna pompa wodna serii QB, rolnicza pompa wodna 220v 50hz 0,5hp-1,5hp
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 0.5HP-1.5HP/0.75KW |
VORTEX Peryferyjna funkcja antypieniąca pompa wodna do wzmacniacza rurek 0.3HP
| Przedmiot: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Moc: | 0,3 KM / 0,25 kW |
Pompa wodna do nawadniania ogrodowego / rolniczego z napędem elektrycznym 1000 W 1-calowy QB80 Vortex
| Nazwa produktu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Moc: | 1 / 0,75 |
| Maksymalny przepływ: | 50 L/MIN |
High Head Small Kf Vortex Standard Czysta pompa wodna do zalewania ogrodów 1.1kw
| Nazwa towaru: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| wyjście: | 1,5 KM / 1,1 kW |
Pompa z silnikiem elektrycznym o małej mocy Powietrzna pompa czysta Pompa wodna 2,2hp Seria Kf-6
| Nazwa towaru: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Aplikacja: | pompowanie |
| Wyjście: | 2,2 KM / 1,1 kW |
Wysoka Głowa Mała KF Vortex Standardowa Elektryczna Pompa Wodna Do Ogrodnictwa 1.1KW
| Nazwa towaru: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Napięcie: | 110/220V |
| Wyjście: | 1,5 KM / 1,1 kW |
DB Peripheral Electric Engine Pompa wodna 0.37kw Jednofazowe 50HZ
| Przedmiot: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Moc: | 0,5 KM / 0,37 kW |

