Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ 1 1kw ac electric motor ] mecz 58 produkty.
Aluminiowy obudowa Asynchroniczny silnik działający pod napięciem 220240V zoptymalizowany dla oszczędności energii i długiej żywotności
| Flange Size: | B3 |
|---|---|
| Housing: | Aluminium |
| Enclosure Type: | TEFC (Totally Enclosed Fan Cooled) / Open Drip Proof |
0,5HP, 1,5HP, 2HP Rolnicza odśrodkowa pompa wodna do płytkiej studni domowej do nawadniania
| Przedmiot: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1,5 KM / 1,1 kW |
ZOZHI 1.1kW IE2 Trójfazowy silnik prądu przemiennego 380V/440V 50Hz/60Hz Wodoodporny, kołnierzowy silnik asynchroniczny do myjek wysokociśnieniowych
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Typ mocowania: | IMB3/IMB5 |
| Poziom hałasu: | ≤75dB |
Silnik indukcyjny o wysokiej prędkości z prędkością znamionową 1400/2800 obr./min. Do różnych zastosowań
| Duty: | S1(continuous) |
|---|---|
| Rated Speed: | 1400/2800rpm |
| Insulation Class: | F |
Silnik indukcyjny jednofazowy NSK 50Hz 60Hz Częstotliwość znamionowa Długa żywotność Odpowiedni do różnych zastosowań przemysłowych
| Housing: | Aluminium |
|---|---|
| Number Of Poles: | 4 |
| Speed: | 1400 RPM To 2800 RPM |
Aluminiowy obudowa jednofazowy silnik indukcyjny zapewniający 18,5 prądu i wielkość flans B3 doskonały do maszyn przemysłowych
| Enclosure Type: | TEFC (Totally Enclosed Fan Cooled) / Open Drip Proof |
|---|---|
| Cooling Method: | ICO9001 |
| Bearing Brand: | C&U/NSK |
Aluminiowy asynchroniczny silnik prądu przemiennego o mocy 2800 obr./min 0,75 kW 1 KM
| Aplikacja: | Pompa do basenu |
|---|---|
| Napięcie: | 220v |
| Moc: | 0,55 kW/0,75 KM |
Silnik indukcyjny jednofazowy z chłodzeniem ICO9001, z częstotliwością znamionową 50 Hz/60 Hz i łożyskiem C U NSK do urządzeń
| Mounting Type: | Foot Mounted / Flange Mounted |
|---|---|
| Flange Size: | B3 |
| Number Of Poles: | 4 |

