Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ 1 1kw ac electric motor ] mecz 58 produkty.
Wodoodporny silnik AC IE2 trójfazowy stojan stalowej blachy krzemowej do metalurgii
| Imię: | Silnik IE2 |
|---|---|
| Wyjście: | 1,1 kW / 1,5 KM |
| Napięcie: | 380V 50Hz |
Wysokowydajny silnik indukcyjny elektryczny AC 2HP 1,5KW jednofazowy 220V 60HZ niski poziom hałasu zamknięty 1400 obr./min silnik asynchroniczny
| Włókno puste D: | 24 mm |
|---|---|
| Materiał: | Odlew aluminiowy |
| Moc nominalna HP: | 2KM |
Silnik indukcyjny 3-fazowy Fuan Motor AC z pokrywą ze stali walcowanej
| Czynnik serwisowy: | 1.0 |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 1,1 kW 1,5 KM |
| montowanie: | Na łapach |
Silnik indukcyjny indukowany silnikiem asynchronicznym jednofazowym o żeliwie jednofazowym
| Nazwa produktu: | Jednofazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wniosek: | Napędowy |
| Wyjście: | 1,5 KM / 1,1 kW |
3kw 4kw 5,5kw 7,5kw silnik z wałem drążonym z powłoką aluminiową do myjki wysokociśnieniowej
| Nazwa produktu: | Silnik z wałem drążonym |
|---|---|
| Aplikacja: | Myjka ciśnieniowa |
| Zakres mocy: | 1,1 kW ~ 22 kW |
Wodaodporny silnik indukcyjny o wysokiej wydajności IE2 1,1 kW 3 fazy dla małych pomp
| Ocena ochrony: | IP23/IP44/IP54 |
|---|---|
| Efektywność: | ≥IE2 |
| Moc znamionowa: | 0,12 kW-315 kW |
30HP 22KW AC Electric Induction Motors 24mm Hollow Shaft 1000rpm Three-Phase 50Hz Frequency 380V AC Aluminium 60Hz Enclosed
| Szczegóły pakowania: | Obudowa CTNS/fornir |
|---|---|
| Czas dostawy: | 14 dni pracy |
| Zasady płatności: | T/t, l/c |
Hurtowa cena fabryczna 1,1kW 3-fazowy silnik indukcyjny z aluminiową obudową i ochroną IP54
| Nazwa produktu: | 3-fazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Aplikacja: | prowadzenie |
| Moc: | 1,1 kW/1,5 KM |
60 Hz / 50 Hz 1,1 kW 1,5 KM aluminiowy silnik trójfazowy IP54
| Nazwa produktu: | 3-fazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wniosek: | Prowadzenie |
| Moc: | 1,1 kW / 1,5 KM |
ICO 141 Jednofazowy silnik prądu przemiennego Ciągły cykl pracy YC90S-2 1,1 kW 1,5 KM
| Moc: | 1,1 kW |
|---|---|
| Wniosek: | Maszyna przemysłowa |
| Napięcie: | 220V-240V |

