Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ 1 1kw ac electric motor ] mecz 58 produkty.
IE3 15HP 11KW AC Electric Induction Motors with 24mm Hollow Shaft 1000rpm Three-Phase 50Hz Frequency 380V AC Aluminium 60Hz
| Szczegóły pakowania: | Obudowa CTNS/fornir |
|---|---|
| Czas dostawy: | 14 dni pracy |
| Zasady płatności: | T/t, l/c |
30HP 22KW AC Electric Induction Motors 24mm Hollow Shaft 1000rpm Three-Phase 50Hz Frequency 380V AC Aluminium 60Hz Enclosed
| Szczegóły pakowania: | Obudowa CTNS/fornir |
|---|---|
| Czas dostawy: | 14 dni pracy |
| Zasady płatności: | T/t, l/c |
Kondensator z jednofazowym silnikiem indukcyjnym z łożyskiem C U NSK i zakresem prędkości od 1400 do 2800 obrotów na minutę dla maszyn
| Mounting Type: | Foot Mounted / Flange Mounted |
|---|---|
| Flange Size: | B3 |
| Efficiency: | Up To 85% |
100% trójfazowy silnik indukcyjny z drutu miedzianego, silnik o wysokiej sprawności MS802-2 IE2
| Imię: | Silnik IE2 |
|---|---|
| Wyjście: | 1,1 kW |
| Napięcie: | 400 V 60 Hz Niskie napięcie |
Wysokiej wydajności jednofazowy silnik indukcyjny o konstrukcji 100% miedzianego drutu
| Rated Voltage: | 220V/110/V/230V/240V |
|---|---|
| Motor Type: | Single Phase Induction Motor |
| Cooling Method: | IC411 |
ZOZHI 5,5 kW Wysokowydajny Wodoodporny Trójfazowy Silnik Asynchroniczny z Wałem Drążonym i Kołnierzem
| Częstotliwość znamionowa: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Typ mocowania: | IMB3/IMB5 |
| Poziom hałasu: | ≤75dB |
MYT801-2 S1 Jednofazowy silnik asynchroniczny elektryczny 1,5 KM
| Nazwa produktu: | Jednofazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wniosek: | Pompa basenowa |
| Wyjście: | 1,5 KM / 1,1 kW |
3kw 5,5kw 7,5kw 11kw 15kw Silnik z wałem drążonym z pompą AR Hawk Comet Udor do myjki wysokociśnieniowej
| Nazwa produktu: | Silnik z wałem drążonym |
|---|---|
| Zastosowanie: | Myjka ciśnieniowa |
| Zakres mocy: | 1,1 kW ~ 22 kW |
Silnik 7KW z wałem drążonym z pompą AR Interpump do maszyn czyszczących dla przemysłu
| Packaging Details: | CTNS/Veneer case |
|---|---|
| Delivery Time: | 14work days |
| Payment Terms: | T/T, L/C |
Kondensator działający silnik asynchroniczny zaprojektowany do prędkości od 1400 do 2800 obrotów na minutę zapewniający pracę w maszynach przemysłowych
| Rated Frequency: | 50Hz/60HZ |
|---|---|
| Ac Voltage: | 220-240V |
| Current: | 18.5 |

