Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ 1 1kw ac electric motor ] mecz 50 produkty.
Silnik prądu przemiennego o mocy 1,5 KM i mocy 1,1 kW o niskim poziomie hałasu
| Nazwa produktu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Wyjście: | 1,5 KM / 1,1 kW |
| Polak: | 2 |
Aluminiowy trójfazowy silnik prądu przemiennego IE2 1,1 kW
| Rodzaj: | Silnik asynchroniczny |
|---|---|
| Faza: | trójfazowy |
| Napięcie: | 380V |
MS IP44 7,5 KM 5 KM 1,5 KM 1,1 kW Trójfazowy silnik elektryczny
| Nazwa produktu: | 3-fazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wniosek: | Prowadzenie |
| Moc: | 1,1 kW / 1,5 KM |
Pompa basenowa Jednofazowy silnik indukcyjny 1,1 kW 1,5 kondensatora pracujący
| Nazwa produktu: | Jednofazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wniosek: | Pompa basenowa |
| Wyjście: | 1,5 KM / 1,1 kW |
Najwyższa sprawność Silnik IE3 Trójfazowy indukcyjny aluminiowy asynchroniczny 1,1 kW
| Nazwa produktu: | Silnik IE3 |
|---|---|
| Materiał korpusu: | Żeliwo |
| Wyjście: | 1,1 kW |
5.5hp 4kw 50hz 1420rpm 380v Silnik elektryczny 100L3-4 Włókno osobowe puste 5kw Nominowany trójfazowy asynchroniczny silnik indukcyjny AC
| napięcie: | 110V/220V |
|---|---|
| Łożysko: | C&U |
| Władza: | 5,5 KM/4 kW |
Trójfazowy elektryczny silnik asynchroniczny prądu przemiennego Seria IE3 Wydajność premium 60 Hz
| Nazwa produktu: | Silnik IE3 |
|---|---|
| Materiał korpusu: | Żeliwo |
| Wyjście: | 1,1 kW |
Hurtowa cena fabryczna 1,1kW 3-fazowy silnik indukcyjny z aluminiową obudową i ochroną IP54
| Nazwa produktu: | 3-fazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Aplikacja: | prowadzenie |
| Moc: | 1,1 kW/1,5 KM |
MS Series Aluminium Metal IE1 Electric Motors 1.1KW 3Ph 2 Pole 80 Frame
| Prędkość znamionowa: | 2770 obr/min |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 0,75 kW 1 KM |
| Moment bezwładności (J): | 0,0006 kgm² |
Silnik indukcyjny typu AC klasy izolacyjnej F z C U/NSK do zastosowań przemysłowych
| Housing material: | Aluminum |
|---|---|
| Stator Material: | 100% Copper Wire |
| Motor Type: | Single Phase Induction Motor |

