Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ 1 1kw ac electric motor ] mecz 58 produkty.
Silnik prądu przemiennego o mocy 1,5 KM i mocy 1,1 kW o niskim poziomie hałasu
| Nazwa produktu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Wyjście: | 1,5 KM / 1,1 kW |
| Polak: | 2 |
Aluminiowy trójfazowy silnik prądu przemiennego IE2 1,1 kW
| Rodzaj: | Silnik asynchroniczny |
|---|---|
| Faza: | trójfazowy |
| Napięcie: | 380V |
Aluminium ICO141 Chłodzenie 3-fazowy silnik trójfazowy 380 V 1,1 kW 1,5 KM
| Nazwa produktu: | 3-fazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wniosek: | Prowadzenie |
| Moc: | 1,1 kW / 1,5 KM |
Aluminiowy jednofazowy silnik indukcyjny 1.1KW 1,5HP Kondensator pracujący z wysoką niezawodnością
| Nazwa produktu: | Silnik pompy basenowej |
|---|---|
| Wniosek: | Pompa basenowa |
| Wyjście: | 1,5 KM / 1,1 kW |
ZOZHI Cichy Wysokiej Wydajności IE2 Trójfazowy Asynchroniczny Silnik 1.1KW 380V 1400RPM wodoodporny do sprzętu medycznego
| Nazwa produktu: | Silnik z wałem drążonym |
|---|---|
| Aplikacja: | Myjka ciśnieniowa |
| Zakres mocy: | 22 kW/30 KM |
Indukcja oszczędzania energii Silnik IE2 4-biegunowy 3-fazowy 1.1kw MS802-4 Do piły
| Imię: | Silnik IE2 |
|---|---|
| Wyjście: | 1,1 kW |
| Napięcie: | 400 V 60 Hz Niskie napięcie |
440V napędowy silnik osobowy z 5,5 kW mocy
| Temperatura otoczenia: | -20℃~+40℃ |
|---|---|
| Kolor: | zależy od klienta |
| Moc nominalna HP: | 7,5 KM |
Niski poziom hałasu 6p / 900 obr./min Silnik trójfazowy 5,5 kW IE3
| Nazwa produktu: | Silnik IE3 |
|---|---|
| Wniosek: | Prowadzenie |
| Moc: | 5,5 kW / 7,5 KM |
Indukcja IE2 Motor Low Noise 4 Pole 0.75kw 1400rpm Ms802-4 Preminum Efficiency
| Imię: | Silnik IE2 |
|---|---|
| Wyjście: | 1,1 kW/1,4 KM |
| Napięcie: | 230/400V/60Hz |
PX 0,75 kW 1,1 kW 2,2 kW Elektryczne pompy odśrodkowe AC 100% drut miedziany do podlewania
| Nazwa przedmiotu: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1,5 KM / 1,1 kW |

