Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ irrigation water pump ] mecz 374 produkty.
Obudowa żeliwna Silnik indukcyjny 3-fazowy z mocowaniem kołnierzowym 4-biegunowy Trwały silnik elektryczny Idealny do procesów produkcyjnych
| Out Put: | 7.5HP/5.5KW |
|---|---|
| Phase: | 3 Phase |
| Rated Power: | 1.1KW 1.5HP |
IP55 Zamek 3-fazowy silnik indukcyjny 7.5HP 5.5KW Trójfazowy silnik elektryczny Zbudowany do trudnych środowisk i wymagających zadań
| Housing: | Cast Iron |
|---|---|
| Rated Frequency: | 50Hz/60Hz |
| Enclosure Type: | TEFC (Totally Enclosed Fan Cooled) / ODP (Open Drip Proof) |
Moment obrotowy 260 procent Silnik indukcyjny trójfazowy z wałem ze stali 45, idealny do maszyn i urządzeń przemysłowych
| Altitude: | ≤1000m |
|---|---|
| Breakdown Torque: | 260 % |
| Mounting: | B3 |
Zakres mocy 5,5 kW 7,5 KM silnik z wałem drążonym z wałem 24 mm Zakres prędkości 1400 1500 obr./min Idealny do automatyki pakowania
| Current: | 8.8A |
|---|---|
| Hollow Shaft Diameter: | Φ24mm |
| Diameter: | 42 Mm |

