Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ irrigation water pump ] mecz 374 produkty.
F Rated 50Hz Hollow Shaft Motor 8.8A Prąd IC411 Metoda chłodzenia 24mm Prężnica osła
| Hollow Shaft Diameter: | Φ24mm |
|---|---|
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
| Insulation Class: | F |
Silnik o wysokiej niezawodności o wydajności do 85%, nadający się do automatyzacji urządzeń i długotrwałej eksploatacji
| Ac Voltage: | 220-240V |
|---|---|
| Current: | 18.5 |
| Number Of Poles: | 4 |
Silnik indukcyjny jednofazowy z obudową aluminiową, typ pracy z kondensatorem, prąd 18,5 A, przeznaczony do pracy w urządzeniach przemysłowych
| Capacitor Type: | Capacitor Running |
|---|---|
| Bearing Brand: | C&U/NSK |
| Flange Size: | B3 |
4 biegunowy jednofazowy silnik indukcyjny z kondensatorem rozruchowym, poziom hałasu 60dB, idealne rozwiązanie dla potrzeb silników przemysłowych
| Motortype: | Induction Motor |
|---|---|
| Power: | 0.37kw/0.5hp |
| Startingmethod: | Capacitor Start / Split Phase |
Silnik indukcyjny jednopasowy 2.2kw Silnik napięcie znamionowe plus minus 5% silnik do ciągłej pracy przemysłowej
| Frame Size: | 56#-112# |
|---|---|
| Motortype: | Induction Motor |
| Noise Level: | 60dB |
ICO9001 Metoda chłodzenia 2.2kw Motor Foot Mounted Flange Mounted Trwały silnik elektryczny przeznaczony do ciężkich zastosowań przemysłowych
| Bearing Brand: | C&U/NSK |
|---|---|
| Housing: | Aluminium |
| Current: | 18.5 |
Kondensator działający silnikiem AC 4-polarnym silnikiem jednopasowym przeznaczonym do ciągłej pracy w zastosowaniach przemysłowych
| Mounting Type: | Foot Mounted / Flange Mounted |
|---|---|
| Flange Size: | B3 |
| Enclosure Type: | TEFC (Totally Enclosed Fan Cooled) / Open Drip Proof |
Rozmiar ramy od 56 do 112 Montowanie silnika indukcyjnego jednofazowego B14 Moc nominalna 0,5 KM do 5 KM Nadaje się do różnych maszyn
| Power: | 0.37kw/0.5hp |
|---|---|
| Frame Size: | 56#-112# |
| Motortype: | Induction Motor |
20m 3 fazy silnik indukcyjny moc znamionowa 1.1KW 1.5HP Wydajność IE2 IE3 IE4 Nadaje się do taśm transportowych i narzędzi maszynowych
| Housing: | Cast Iron |
|---|---|
| Pole: | 4 |
| Phase: | 3 Phase |
Łożysko silnika SKF C U do silnika indukcyjnego 3-fazowego, energooszczędny, z kondensatorem rozruchowym, odpowiedni do zastosowań przemysłowych
| Feature: | Energy-saving |
|---|---|
| Packing: | Carton Box |
| Rated Voltage: | 230/400 V |

