Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ irrigation water pump ] mecz 374 produkty.
ZOZHI 5.5kw 7.5hp 6poles 3-Phase Waterproof Aluminium Housing Motor with Hollow Shaft for 380V Pressure Washing Machines
| Szczegóły pakowania: | Obudowa CTNS/fornir |
|---|---|
| Czas dostawy: | 14 dni pracy |
| Zasady płatności: | T/t, l/c |
30HP 22KW AC Electric Induction Motors 24mm Hollow Shaft 1000rpm Three-Phase 50Hz Frequency 380V AC Aluminium 60Hz Enclosed
| Szczegóły pakowania: | Obudowa CTNS/fornir |
|---|---|
| Czas dostawy: | 14 dni pracy |
| Zasady płatności: | T/t, l/c |
7.5Hp 5.5Kw 6-Pole Waterproof 900Rpm 380V Aluminium Enclosed Asynchronous Motor Three-Phase 50Hz/60Hz 400V Electric Motor
| Prędkość asynchroniczna: | 900 obr./min |
|---|---|
| Klasa izolacji: | F |
| Załącznik: | IP55 |
Silnik indukcyjny trójfazowy 0,75 KM 0,55 kW 1500 obr./min. z mocowaniem B14 do sprężarki powietrza, silnik prądu przemiennego
| Prędkość asynchroniczna: | 1500 rpm |
|---|---|
| Klasa izolacji: | F |
| Załącznik: | IP55 |
Three-Phase AC Induction Hollow Shaft Motor 3kw 4kw 5.5kw 7.5kw Aluminum Shell Waterproof High 1500rpm for High Pressure Washers
| Szczegóły pakowania: | Obudowa CTNS/fornir |
|---|---|
| Czas dostawy: | 14 dni pracy |
| Zasady płatności: | T/t, l/c |
Silnik elektryczny z wałem drążonym, klasa izolacji F, 7,5 KM, do temperatury otoczenia 0-40°C, mocny i niezawodny
| Klasa ochrony: | IP55 lub wyższy |
|---|---|
| Moc nominalna HP: | 7,5 KM |
| Izolacja: | klasa F |
50Hz 0,75KW 1HP 1440rpm Jednopasowy kondensator - uruchomienie Asynchroniczny silnik indukcyjny 220V/230V AC Volta 60Hz Częstotliwość moc znamionowa
| Częstotliwość: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Zastosowanie: | Studnia odwiertowa Napęd sprężarki |
| Liczba słupów: | 4 |
50Hz 0,55KW 0,75HP 1440rpm Jednopasowy kondensator - uruchomienie Asynchroniczny silnik indukcyjny 220V/230V AC Volta 60Hz Częstotliwość moc znamionowa
| Częstotliwość: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Zastosowanie: | Studnia odwiertowa Napęd sprężarki |
| Liczba słupów: | 4 |
Silnik elektryczny asynchroniczny jednofazowy z kondensatorem rozruchowym i pracy ciągłej 1410 obr./min, 0,37 kW, 0,5 KM, napięcie 220 V AC, częstotliwość 50 Hz/60 Hz, moc znamionowa
| Częstotliwość: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Application: | Bore well Compressor Driving |
| Number Of Poles: | 4 |
Silnik z otworem wgłębionym 4KW 5.5HP B3 87/61 Otwor z otworem wgłębionym 24mm IP55 Ochrona 1400 obr./min Trzy fazy 380V Do oczyszczarek ciśnieniowych i pralni
| Szczegóły pakowania: | Obudowa CTNS/fornir |
|---|---|
| Czas dostawy: | 14 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T, L/C |

