Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ irrigation water pump ] mecz 374 produkty.
Wodoodporny 220V AC napięcie Asynchroniczny silnik 60Hz B35 Rozmiar flanszy 0,09HP / 0,06KW dla komercyjnej kawy
| Produkcja: | 0,09 KM / 0,06 kW |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | 40°C |
| Prędkość: | 1500 obr./min |
Silnik indukcyjny asynchroniczny z kondensatorem, 0,09 kW, 1500 obr./min, B5, wodoodporny, 220V AC, 60Hz, jednofazowy, do kawy
| Produkcja: | 0,12 KM / 0,09 kW |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | 40°C |
| Prędkość: | 1500 obr./min |
0.12KW-315KW 3-fazowy silnik indukcyjny IP23/IP44/IP54 do zastosowań ciężkich
| Altitude: | ≤1000m |
|---|---|
| Rated Speed: | 750-3000r/min |
| Phase: | 3 |
3 Fazowy silnik indukcyjny Aluminiowy obudowa B35 Rozmiar brzytów zaprojektowany do dostarczania stałej mocy dla maszyn przemysłowych
| Wysokość: | ≤1000 m |
|---|---|
| Prędkość znamionowa: | 750-3000 obr./min |
| Faza: | 3 |
2770 obrotów na minutę Kondensator działający 3 fazy Kondensator silnika indukcyjnego działający TEFC / ODP Obudowa
| Rozmiar kołnierza: | B35 |
|---|---|
| Obudowa silnika: | Aluminium |
| Moc znamionowa: | 0,06 kW-20 kW |
Prędkość znamionowa 750 do 3000 rmin 3-fazowy silnik indukcyjny doskonały wybór dla systemów przenośników i narzędzi maszynowych wymagających mocy
| Color: | Customizable |
|---|---|
| Insulation Class: | Class F Or Class H |
| Working Temperature: | -20~100℃ |
Silnik indukcyjny jednofazowy z chłodzeniem ICO9001, z częstotliwością znamionową 50 Hz/60 Hz i łożyskiem C U NSK do urządzeń
| Mounting Type: | Foot Mounted / Flange Mounted |
|---|---|
| Flange Size: | B3 |
| Number Of Poles: | 4 |
Rozmiar ramy 112 Silnik z otworem pustym zawierający izolację klasy F i wydajność 85 Idealny do instrumentów laboratoryjnych
| Housing: | Die Cast Aluminum |
|---|---|
| Current: | 8.8A |
| Application: | High Pressure Pump |
Silnik indukcyjny 3-fazowy maszyny przemysłowych wyposażony w materiał obudowy żelaza odlewanego zapewniający wydajność i stabilność mechaniczną
| Ac Voltage: | 220 V/380 V/440 Volts |
|---|---|
| Flange Size: | B35 |
| Application: | Industrial Machinery, Pumps, Compressors, Conveyors |
50Hz/60Hz Nominalna częstotliwość 3-fazowy silnik indukcyjny dla wymagań klientów
| Insulation Class: | F/H |
|---|---|
| Rated Speed: | 750-3000r/min |
| Rated Voltage: | 220V/380V/440V/550V/660V |

