Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ irrigation water pump ] mecz 374 produkty.
Pojedynczy wirnik IP44 0,37 kW 0,5 HP Jet Water Pump
| Struktura:: | Pompa jednostopniowa |
|---|---|
| Przednia okładka:: | Żeliwo/aluminium z mosiężną wkładką |
| Uszczelnienie mechaniczne:: | Węgiel/Ceramika/NBR |
Wirnik mosiężny PPO 0,5HP 0,37KW Odśrodkowa pompa wodna
| Struktura:: | Pompa jednostopniowa |
|---|---|
| Przednia okładka:: | Żeliwo/aluminium z mosiężną wkładką |
| Uszczelnienie mechaniczne:: | Węgiel/Ceramika/NBR |
40 ℃ Maksymalna temperatura otoczenia Pompa wodna z silnikiem elektrycznym 20 m Głowica
| Power Supply: | Electric |
|---|---|
| Inlet/Outlet Diameter: | 1 Inch |
| Flow Rate: | 20L/min |
Peryferyjna Mała Elektryczna Czysta Pompa Wodna, Pompa Wodna Vortex Do Fontanny 1HP
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1,0 KM / 0,75 kW |
JSP Seria Mosiądz Wirnik Powierzchnia hydrauliczna Silnik elektryczny pompy wodnej Pompy ssące 0.5HP
| Imię: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Wniosek: | Podlewanie |
| Moc: | 0,5 KM / 0,37 kW |
Pompowanie ogrodowe samozasysające pompy wody silnikowej JSP-255A 0.75HP
| Imię: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Wniosek: | Podlewanie |
| Moc: | 0,75 KM / 0,55 kW |
Pompy wodociągowe serii Jsp z silnikiem wysokoprężnym o czystym miedziku
| Nazwa: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Aplikacja: | Podlewanie |
| Moc: | 1KM / 0,75KW |
DB Peripheral Electric Engine Pompa wodna 0.37kw Jednofazowe 50HZ
| Przedmiot: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Moc: | 0,5 KM / 0,37 kW |
Seria Db Elektryczna peryferyjna pompa wodna 1hp 100% Produkty wyjściowe
| Przedmiot: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Moc: | 1KM / 0,75KW |
Seria TPS-70 Elektryczna pompa wodna o mocy 0.75HP / 0.55KW
| Produkty: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Moc: | 0,75 KM / 0,55 kW |

