Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ irrigation water pump ] mecz 343 produkty.
0,37 kW QB60 obwodowa pompa wodna jednofazowa / trójfazowa 1.0HP 2850RPM prędkość
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1.0HP / 0.37KW |
2 Pompa wodna odśrodkowa HP / Elektryczna pompa odśrodkowa do nawadniania ogrodowego, SCM2-60
| Rodzaj: | Dwustopniowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Podlewanie |
| Wyjście: | 2KM / 1,5KW |
Pompa wodna QB-70 750W Vortex Electric Motor 2 biegun 2800 RPM Średnica rury 25 mm x 25 mm
| Nazwa produktu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Moc: | 0,75 / 0,55 |
| Maksymalny przepływ: | 45 l/min |
0.25-0.75kw Pompa wodna Vortex High Speed DB-125 DB-370 DB-550 DB-750 9M Ssania
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 0,25-0,75 kW |
Elektryczna czysta pompa wodna Elektroforeza Zabezpieczenie przeciwpoślizgowe 0.5HP / 0.37KW
| Nazwa towaru: | POMPA WODNA |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| wyjście: | 0,5 KM / 0,37 kW |
Cast Iron Electric Motor Water Pump , Horizontal Multistage Centrifugal Pump For Domestic
| Wyjście: | 1,5 KM / 1,1 kW |
|---|---|
| Maksymalny przepływ: | 150 l/min |
| Maks. głowa: | 50m |
Pompowanie puli Pompa wodna QB70 z silnikiem elektrycznym 35L / MIN 35M 1/2 / HP Odporna na rdzę
| Nazwa produktu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Moc: | 0,75 / 0,55 |
| Maksymalny przepływ: | 45 l/min |
QB-90 1.5HP Elektryczna pompa wodna Pedrollo Color Class B bez rdzy
| Nazwa produktu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Moc: | 1,5 / 1,1 |
| Maksymalny przepływ: | 90 l/min |
Peryferyjna pompa wodna 0,75 kW / 1 KM DB-750A z powłoką elektroforetyczną typu wirowego
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1KM |
Peryferyjna elektryczna pompa wirowa z serii QB 1/2 Hp Zastosowanie domowe
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1/2 KM |

