Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ irrigation water pump ] mecz 346 produkty.
Mała wibrująca elektryczna wysokociśnieniowa pompa wodna 0,55KW 0,75HP do nawadniania
| Nazwa przedmiotu: | Automatyczna pompa wodna |
|---|---|
| Maks. głowa: | 45 |
| Maksymalny przepływ: | 55 |
Nawadnianie ogrodnicze 2 KM 15m Odśrodkowa pompa wodna
| Struktura: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Stosowanie: | Woda |
| Teoria: | Pompa wirowa |
Peryferyjna pompa wodna serii QB, rolnicza pompa wodna 220v 50hz 0,5hp-1,5hp
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 0.5HP-1.5HP/0.75KW |
Peryferyjna pompa wodna o mocy 0,4-2,2 KM Seria KF Vortex Typ 2850 obr./min Prędkość ZOZHI
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 0,4-2,2 KM |
Pompa wodna z silnikiem elektrycznym 220 V IP44 Klasa ochrony 20m
| Max. Ambient Temperature: | 40℃ |
|---|---|
| Product Name: | Electric Motor Water Pump |
| Protection Class: | IP44 |
Pompa wodna do nawadniania ogrodowego / rolniczego z napędem elektrycznym 1000 W 1-calowy QB80 Vortex
| Nazwa produktu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Moc: | 1 / 0,75 |
| Maksymalny przepływ: | 50 L/MIN |
Elektryczna pompa odśrodkowa do czystej wody QB-80 1HP do hodowli w gospodarstwie domowym
| Nazwa produktu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Moc: | 1 / 0,75 |
| Maksymalny przepływ: | 50 L/MIN |
Pompa samozasysająca 0,75 KM, konwertowalna pompa strumieniowa do domowego systemu wodnego
| Nazwa produktu: | Automatyczna pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 0,75 KM / 0,55 kW |
Elektryczna peryferyjna pompa wodna, pompa wodna Micro Vortex 1/2 Hp do użytku domowego
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 1/2 KM / 0,75 kW |
0.75HP Seria PM Płytka Dobrze Pompa Elektryczna Pompa Wodna Do Nawadniania Ogrodowego
| Nazwa produktu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Aplikacja: | pompowanie |
| Moc: | 0,75 KM / 0,55 kW |

