Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ irrigation water pump ] mecz 374 produkty.
TPS Elektryczny silnik elektryczny samoczynny Pompa wodna dla instalacji cieplarnianych1HP / 0.75KW
| Nazwa towaru: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 1KM / 0,75KW |
Pompy wodne wewnętrzne Self Primery 0.75HP / 0.55KW TPS -70
| Produkty: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Stosowanie: | Woda |
| Moc: | 0,75 KM / 0,55 kW |
Pompa samozasysająca do domowych pomp 0.5 Hp Pompa wodna 0.37KW
| Nazwa przedmiotu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Medium transmisyjne: | Czysta woda |
| Moc: | 0,5 KM / 0,37 kW |
Używane Wodne Hydro Self Priming Jet Pompa Do Mycia Wóz 1hp Pompa Wodna
| Nazwa produktu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Moc: | 1KM / 0,75KW |
Mosiądz Wirnik Pompa Wodna Elektryczna Pompa Wodna Pompa Wodna 0.5hp Seria Jsp
| Imię: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | Podlewanie |
| Moc: | 0,5 KM / 0,37 kW |
0,32HP 0,25 KW samozasysająca pompa, samozasysająca pompa wodna PS-126 do ogrodnictwa / rolnictwa
| Nazwa przedmiotu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Maks. głowa: | 33 mln |
| Maksymalny przepływ: | 36 l/min |
JET-100L IP54 1HP 0,75KW samozasysająca pompa wodna
| Rodzaj: | JET100-L |
|---|---|
| Moc: | 0,75 kW/1 KM |
| Aktualny: | 4,5A |
Elektryczne pompy wody użytkowej JET 0.5HP / 0.37KW Hot-Sale Item
| Imię: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 0,5 KM / 0,37 kW |
1P Elektryczna pompa wodna JET 100 z certyfikatem CE 220V 50HZ
| Imię: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 1KM / 0,75KW |
100% Wyjście Jet Krajowy silnik elektryczny Pompa wodna 0.75hp Jedna faza
| Nazwa produktu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Moc: | 0,75 KM / 0,55 kW |

