Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ electric water transfer pump ] mecz 124 produkty.
Odśrodkowa pompa elektryczna z pojedynczym wirnikiem 2 HP o wysokiej wydajności w rolnictwie
| Nazwa przedmiotu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Moc: | 2,0 / 1,5 |
| Maksymalny przepływ: | 150 |
Pompa peryferyjna Elektryczna pompa do transferu wody, pompa ciśnienia wody Qb60 0,55 Hp
| Nazwa produktu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Moc: | 0,55 / 0,37 |
| Maksymalny przepływ: | 35L/min |
1/4 "gwint męski 45PSI 10A elektryczna pompa do transferu wody
| Nazwa produktu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 230V; 230V; 110V 110V |
| Częstotliwość: | 50/60Hz |
0,5 Hp Silnik elektryczny Pompa wodna Elektryczna pompa do nawadniania ogrodowego
| wyjście: | 0,5 KM / 0,37 kW |
|---|---|
| Przepływ maks: | 75 l/min |
| Głowa maks: | 20m |
0.75hp Domestic Electric Water Transfer Pump With Aluminum Housing , SGS ISO Listed
| Wyjście: | 0,75 KM / 0,55 kW |
|---|---|
| Maksymalny przepływ: | 45 l/min |
| Maks. głowa: | 50m |
65l / min Żeliwo elektryczne Pompy wodne Pompy wody obwodowej 0,75 Hp Pompa wodna
| Nazwa towaru: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 0,75KM/0,75KW |
Automatyczna Ssanie Osobistej Elektrycznej Pompy Wodnej Do Klimatyzacji GP-125A
| Nazwa produktu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 0,16 KM / 0,125 kW |
QB90 Elektryczna pompa do przenoszenia wody pod ciśnieniem do domu z 5 pięter
| Nazwa produktu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Moc: | 1,5 / 1,1 |
| Maksymalny przepływ: | 90 l/min |
Małe elektryczne pompy transferu wody dla czystej wody 0.75HP / 0.55KW
| Nazwa produktu: | Automatyczna pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 0,75 KM / 0,55 kW |
Domowa samozasysająca pompa do transferu wody, elektryczna pompa do ścieków o mocy 0,5-1 KM
| Nazwa przedmiotu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Maks. głowa: | 40 m² |
| Maksymalny przepływ: | 65 l/min |

