Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ electric water transfer pump ] mecz 124 produkty.
Wirująca mosiężna samozasysająca odśrodkowa pompa wodna jednofazowa 220 V / 50 Hz do ogrodu
| Nazwa przedmiotu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Maks. głowa: | 40 m² |
| Maksymalny przepływ: | 65 l/min |
Elektroforeza samozasysająca z przepływem 65 l / min JET / JETS / JSW Series 2850 RPM
| Nazwa przedmiotu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Maks. głowa: | 40 m² |
| Maksymalny przepływ: | 65 l/min |
JET80-L 550W Samozasysająca elektroforeza z pompą wodną do użytku domowego
| Nazwa przedmiotu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Maks. głowa: | 34 mln |
| Maksymalny przepływ: | 65 l/min |
Elektryczna pompa wodna z silnikiem, zakres temperatur -20-100°C, automatyczne działanie i przednia obudowa z żeliwa/aluminium
| Klasa IP: | IP55 |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Moc silnikowa: | 1,5 kW |
Używane Wodne Hydro Self Priming Jet Pompa Do Mycia Wóz 1hp Pompa Wodna
| Nazwa produktu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Moc: | 1KM / 0,75KW |
Mosiądz Wirnik Pompa Wodna Elektryczna Pompa Wodna Pompa Wodna 0.5hp Seria Jsp
| Imię: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | Podlewanie |
| Moc: | 0,5 KM / 0,37 kW |
Funkcja przepływu dużej fazy jednofazowej Pompy elektryczne AC 2DKM -16 1.5HP
| Nazwa towaru: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | przenosić ścieki |
| Wyjście: | 1,0 KM / 0,75 kW |
Elektryczna wysokociśnieniowa odśrodkowa pompa wodna gospodarstwa domowego NFM seria 12 głowic
| Nazwa przedmiotu: | Odśrodkowa pompa wodna |
|---|---|
| Moc: | 1,5 / 1,1 |
| Maksymalny przepływ: | 36000 |
Wentylacja zewnętrzna Pompa samozasysająca Mosiądz Ciśnienie wirnika 1,5HP 2PH
| Nazwa przedmiotu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Maks. głowa: | 40 m² |
| Maksymalny przepływ: | 65 l/min |
100% Wyjście Jet Krajowy silnik elektryczny Pompa wodna 0.75hp Jedna faza
| Nazwa produktu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Moc: | 0,75 KM / 0,55 kW |

