Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ electric water transfer pump ] mecz 124 produkty.
Wysokociśnieniowe pompy samowyładowcze JET / 2hp Elektryczna pompa wodna do czyszczenia samochodu
| Nazwa produktu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 2KM / 1,5KW |
Self Priming Elektryczna pompa wodna GP-200 0.32HP dla obszaru gospodarstwa domowego
| Nazwa produktu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | Podlewanie |
| Wyjście: | 0,32 KM / 0,25 kW |
Elektryczne pompy wody użytkowej JET 0.5HP / 0.37KW Hot-Sale Item
| Imię: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 0,5 KM / 0,37 kW |
1P Elektryczna pompa wodna JET 100 z certyfikatem CE 220V 50HZ
| Imię: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 1KM / 0,75KW |
Elektryczna pompa wodna silnikowa z przepływem 500 GPH 25 stóp maksymalnej głowicy i 20m głowicy dla niezawodnego przenoszenia wody
| Natężenie przepływu: | 500 GPH |
|---|---|
| Aktualny: | 2.9A |
| Gwarancja: | 1 rok |
Seria Dkm odśrodkowa silnik elektryczny Pompa wodna 0.75hp 110v 60hz Dla kanalizacji
| Stosowanie: | Ścieki |
|---|---|
| wyjście: | 0,75 KM / 0,55 kW |
| Przepływ maks: | 180 l/min |
Elektryczna pompa odśrodkowa do czystej wody QB-80 1HP do hodowli w gospodarstwie domowym
| Nazwa produktu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Moc: | 1 / 0,75 |
| Maksymalny przepływ: | 50 L/MIN |
Stainless Steel Automatic Electric Motor Water Pump , Self Priming Jet Pump
| Wyjście: | 1KM / 0,75KW |
|---|---|
| Maksymalny przepływ: | 110 l/min |
| Maks. głowa: | 32M |
Samozasysająca pompa do dużych obciążeń, samozasysająca pompa do serii JET do domów
| Nazwa przedmiotu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Maks. głowa: | 40 m² |
| Maksymalny przepływ: | 65 l/min |
Pompa samozasysająca 100% z drutu miedzianego 0,75 kW JET80L Z aprobatą CE / SGS / ISO
| Nazwa przedmiotu: | Pompa samozasysająca |
|---|---|
| Maks. głowa: | 45 m² |
| Maksymalny przepływ: | 65 l/min |

