Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ electric water transfer pump ] mecz 124 produkty.
Vortex Electric Peripheral Water Pump 0.37kW jednofazowy do użytku domowego
| Przedmiot: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Stosowanie: | Czysta woda |
| Moc: | 0,5 KM / 0,37 kW |
Rolnicza elektryczna pompa peryferyjna do wody pod wysokim ciśnieniem 0.5HP Korpus żeliwny
| Przedmiot: | Pompa elektryczna |
|---|---|
| Stosowanie: | Woda |
| Moc: | 0,5 KM / 0,37 kW |
Aerator koła wodnego / sprzęt do napowietrzania koła łopatkowego / napowietrzacz stawu krewetkowego
| Nazwa produktu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Rodzaj: | Sprzęt tlenowy |
| Wyjście: | 1,5 kW |
0,75HP 0,55KW jednofazowa odśrodkowa pompa wodna do nawadniania gospodarstwa
| Struktura:: | Pompa jednostopniowa |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | Odśrodkowa pompa wodna |
| Przednia okładka:: | Żeliwo/aluminium z mosiężną wkładką |
Automatyczna pompa do gospodarstw domowych 1 pompa cyrkulacyjna 0.5KW
| Nazwa produktu: | Automatyczna pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 1KM / 0,75KW |
Mały Elektryczny Mono Blok Pompa Wodna Do Czystej Wody 0.75HP / 0.55KW
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | Wzmacnianie |
| Moc: | 0,75 KM / 0,55 kW |
1.5DKM-20 1P Efektywna końcowa kanalizacja ścieków Pompy wodne do odprowadzania ścieków
| Teoria: | Pompy do wody ściekowej |
|---|---|
| Wniosek: | przenosić ścieki |
| Wyjście: | 1,0 KM / 0,75 kW |
Pompa basenowa Jednofazowy silnik indukcyjny 1,1 kW 1,5 kondensatora pracujący
| Nazwa produktu: | Jednofazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wniosek: | Pompa basenowa |
| Wyjście: | 1,5 KM / 1,1 kW |
ZOZHI Jednofazowy silnik indukcyjny kondensator aluminiowy pracujący dla pompy basenowej 1,5kW 2 Hp
| Nazwa produktu: | Jednofazowy silnik indukcyjny |
|---|---|
| Wniosek: | Pompa basenowa |
| Wyjście: | 2KM/1,5KW |
Pompa wodna elektryczna o mocy 7,5 KM/5,5 kW i natężeniu przepływu 500 GPH do dostaw wody przemysłowej
| WAŁ: | 45 # stal / stal nierdzewna |
|---|---|
| uszczelka: | Pudełko kartonowe |
| Klasa IP: | IP55 |

