Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
ZPS-2 żeński męski kontroler przełącznika ciśnienia pompy wodnej
| Miejsce pochodzenia | FUAN CHINY |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ZOZHI |
| Orzecznictwo | CE,ISO |
| Numer modelu | ZPS-2 |
| Minimalne zamówienie | 10 sztuk |
| Cena | $1.1-1.4 |
| Szczegóły pakowania | Pakowany w kartony, skrzynkę z forniru lub skrzynkę drewnianą. |
| Czas dostawy | 2 dni robocze po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | L / C, T / T |
| Możliwość Supply | 10000 sztuk / miesiąc |
Szczegóły Produktu
| Maks. Ciśnienie robocze | Niskie ciśnienie | Napięcie znamionowe | 230V;110V |
|---|---|---|---|
| Materiał | Plastikowa podstawa | Max. Maks. Current Aktualny | 10 A |
| Częstotliwość | 50/60Hz | Zakres ciśnienia | 1,1-1,8 kg |
| Max. Maks. voltage Napięcie | 230V | ||
| Podkreślić | Mechaniczny przełącznik ciśnienia ZPS-2,przełącznik ciśnienia pompy wodnej |
||
opis produktu
| Parametry techniczne ZPS-2 | |
| Napięcie znamionowe | 230V;110V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Prąd znamionowy | 5A;10A |
| Min. podcięcie | 12PSI |
| Min. wycięcie | 45PSI |
| Zakres ciśnienia | 1.1-1.8 bar(zgodnie z wymaganiami klientów) |
| Bazy | Stop cynkowy |
| Łączność | Podwójnie |
| Rodzaj śruby | Kobieta/mężczyzna |
| Rozmiar śruby | 1/4"; 3/8" |
![]()
| Typ mechanicznego przełącznika ciśnienia | |
| Ciśnienie 0,8-1,5 kg | Nadaje się do pompy wspomagającej 100 w |
| Ciśnienie 1,1-1,8 kg | Nadaje się do pompy wspomagającej 120 w/125 w/150 w |
| Ciśnienie 1,3-2,3 kg | Nadaje się do pompy wspomagającej 250 w/300 w/370 w |
| Ciśnienie 2,0-3,0 kg | Nadaje się do pompy wspomagającej 550 w |
| Ciśnienie 2,5-3,5 kg | Nadaje się do pompy wspomagającej 550 w/750 w |
| Ciśnienie 3,0-4,0 kg | Nadaje się do pompy wspomagającej 750 w |
.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Model | ZPS-2 |
| Wymiar | 52*26.5*19 CM |
| Ilość | 100 SZTUK/CTN |
| NW (kg) | 17 kg |
| GW (kg) | 19 kg |
Polecane produkty

