-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
MS802-2 MS Series 2800 obr./min 1,1 kW 1,5-fazowy silnik elektryczny 3-fazowy
| Miejsce pochodzenia | FUAN CHINY |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ZOZHI |
| Orzecznictwo | CE,ISO |
| Numer modelu | MS802-2 |
| Minimalne zamówienie | 1 szt |
| Cena | $35.3~$45.5 |
| Szczegóły pakowania | Pakowany w kartony, skrzynkę z forniru lub skrzynkę drewnianą. |
| Czas dostawy | 25 dni roboczych po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | L / C, T / T |
| Możliwość Supply | 10000 sztuk / miesiąc |
| Nazwa produktu | 3-fazowy silnik indukcyjny | Wniosek | Prowadzenie |
|---|---|---|---|
| Moc | 1,1 kW / 1,5 KM | Polak | 2 |
| Faza | Trójfazowy | Mieszkania | Aluminium |
| Klasa izolacji | B,F | Ochrona | IP44 / IP54 |
| Napięcie znamionowe | 380V | Obowiązek | S1(ciągły) |
| Podkreślić | 1,5-fazowy trójfazowy silnik indukcyjny |
||
3-fazowy silnik indukcyjny
| Trójfazowy silnik indukcyjny serii MS | |
| Model | MS802-2 |
| Moc znamionowa | 1,1 kW / 1,5 KM |
| Czynnik serwisowy | 0,77 |
| Napięcie zasilania | 380V |
| Oceń częstotliwość | 60Hz/50Hz |
| Struktura | IP54, IP55 |
| Klasa izolacji | B/F |
| Łożysko | NSK LUB C&U |
| Efektywność | IE1 |
| Kolor | Konfigurowalny |
| Temperatura otoczenia | -15.C ~40.C |
| Waga | 9,8 kg |
| Mierzyć | 33x19x21,5 cm |
- Obudowa aluminiowa serii MS tsilniki asynchroniczne trójfazowe,z najnowszym projektem w całości, wykonane są z wyselekcjonowanych materiałów wysokiej jakości i są zgodne z normą IEC.
- Silniki MS charakteryzują się dobrą wydajnością, bezpieczeństwem i niezawodną pracą, ładnym wyglądem i mogą być bardzo wygodnie konserwowane przy niskim poziomie hałasu.niewielkie wibracje, jednocześnie lekka i prosta konstrukcja.Dlatego te silniki mogą być używane do ogólnego napędu.
1. Dostępna jest produkcja dostosowana.
2. Dostawa na rynki OEM i posprzedażowe.
3. 100% testowane pod kątem jakości przed wysyłką!
4. Certyfikat i gwarancja: ISO 9001:2008 / rok
5. opakowanie: karton i paleta
Szczegółowy opis produktu
1. Certyfikat CE
2. Drut miedziany
3. Blacha ze stali krzemowej walcowana na zimno
Specyfikacje
1) Rozmiary ramek: 56-180
2) Moc znamionowa: 0,09-18,5 kW
3) Napięcie znamionowe: 220/380 V, 380/660 V lub na żądanie
4) Częstotliwość: 50 Hz, 60 Hz lub 50/60 Hz
5) Stopień ochrony: IP54, IP54
6) Klasa izolacji: B,F,H
7) Materiały: aluminium;
8) EFF: EFF3, EFF2, EFF1
9) Polacy: 2, 4, 6, 8
10) Metoda chłodzenia: IC411 (całkowicie zamknięty typ chłodzony wentylatorem)
11) Typy montażu: B3/B5/B14/B15/B34/B35
12) Tryb pracy: S1
13) Przyłącze: typ „Y” dla 3kW i w dół, typ „D” dla 4kW i w górę
14) Temperatura otoczenia: -15°C < < 40°C
15) Wysokość powinna być niższa niż 1000 m n.p.m.
16) Silniki specjalne można zaprojektować zgodnie z wymaganiami klientów
![]()
Dane techniczne
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Opinie od klienta:
![]()
Wysyłka:
po 25 ~ 30 dniach dostarczymy towar, w przypadku towarów luzem lepiej zapakowanych na palecie, aby uniknąć zniszczenia
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()

