-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
Silnik asynchroniczny 1,5-fazowy z silnikiem indukcyjnym z ochraniaczem do odwiertu oraz kompresora
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ZOZHI |
| Orzecznictwo | ISO |
| Numer modelu | MY802-2 |
| Minimalne zamówienie | 1 SZT. |
| Cena | negotiated |
| Szczegóły pakowania | Pakowany w kartony, skrzynkę lub skrzyneczkę drewnianą. |
| Czas dostawy | 25 dni roboczych po otrzymaniu płatności |
| Zasady płatności | T/T, L/C |
| Możliwość Supply | 10000PCS/miesiąc |
| Nazwa produktu | Jednofazowy silnik indukcyjny | Wniosek | Jazda kompresorem odwiertu |
|---|---|---|---|
| Wyjście | 1,5 KM | Polak | 2 |
| Napięcie | 230V | Częstotliwość | 50 Hz |
| Izolacja | Klasa B | funkcja | Z obrońcą |
| Podkreślić | single phase electric motor,single phase capacitor start motor |
||
Asynchroniczny jednofazowy silnik indukcyjny o mocy 1,5 KM z zabezpieczeniem do sprężarki Borewell
Silnik indukcyjny jednofazowy OPIS:
Firma Zhongzhi zajmuje się zapewnianiem najwyższej jakości stóp montowanychMotoryzacja, wyprodukowany z wysokiej jakości materiału.Nasz produkt jest bardzo trwały i przewyższa oczekiwania naszych klientów.Co więcej, jest po przystępnej cenie na rynku.
DANE TECHNICZNE:
| Model | Moc | (V) | (Hz) | Prąd (A) | Współczynnik mocy | Skuteczność (%) | Prędkość (obr/min) | Tstart/Tn | Tmax/Tn | |
| HP | KW | |||||||||
| MY802-2 | 1,5 | 1,1 | 220 | 50 | 7.16 | 0,97 | 75 | 2800 | 0,6 | 1,7 |
ROZMIAR INSTALACJI I WYMIARY CAŁKOWITE:
| Nr ramy | Rozmiar instalacji | Rozmiar instalacji dla B14 | Rozmiar instalacji dla B5 | Całkowity wymiar | ||||||||||||||||||||
| A | b | C | D | mi | F | g | h | K | m | n | P | S | T | m | n | P | S | T | AB | AC | OGŁOSZENIE | HD | L | |
| 80 | 125 | 100 | 50 | 19 | 40 | 6 | 15,5 | 80 | 10 | 100 | 80 | 120 | M6 | 3 | 165 | 130 | 200 | 12 | 3,5 | 160 | 165 | 135 | 235 | 295 |
![]()
WNIOSEK:
1. Sprężarki Borewell
2. pompy, wentylatory
3. sprzęt medyczny
4. moc domowa
5. mały sprzęt mechaniczny
KONTRAST KORZYŚĆ:
Z obrońcą:
100% drut miedziany, z zabezpieczeniem termicznym, powoduje automatyczne zatrzymanie pracy pompy w przypadku zacięcia lub przeciążenia itp.
Silnik indukcyjny jednofazowy DANE OGÓLNE:
| Rozmiar ramki | 80 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Zainstaluj model | Zgodnie ze standardem |
| Rodzaj stóp | Zdejmowane nóżki |
| Waga netto | 11 kg |
| Klasa izolacji | F |
| Poziom zabezpieczeń | IP 55 |
| Ochrona termiczna | Bez |
| Kierunek obrotu | Zgodnie ze wskazówkami zegara |
| Obowiązek serwisowy | S1 |
| Poziom wibracji | A |
| Balansować | Zrównoważony w połowie klucza |
| Dławiki kablowe | 1 - M20 × 1,5 |
| Chłodzenie | IC 411 |
| Przepisy prawne | IEC / DIN / ISO / VDE / EN |
| Standard | IEC 60034 |
WARUNKI PRACY:
| Temperatura otoczenia | -15°C do 40°C |
| Wysokość | ≤1000m |
| Napięcie znamionowe | 220V, 230V, 240V, 110V, 115V, 120V itd. |
| Częstotliwość znamionowa | 50HZ, 60HZ, 50HZ/60HZ |
| Obowiązek | Ciągły (S1) |
| Klasa izolacji | Klasa B, Klasa F |
| Klasa ochrony | IP44, IP54, IP55 |
| Metoda chłodzenia | IC0141 |
Jednofazowy silnik indukcyjnyGWARANCJA:
Gwarancja na rok od daty wysłania na pokład.W okresie gwarancyjnym nasza firma zapewni bezpłatne części zamienne łatwo ulegające uszkodzeniu w przypadku problemów spowodowanych jakością naszej produkcji lub surowca, z wyjątkiem uszkodzonych części zamiennych spowodowanych nieprawidłową sztuczną obsługą klienta.Ponadto po upływie terminu ważności nasza firma zapewnia kosztowe części zamienne do konserwacji.
NASZE USŁUGI:
1. Bezpośrednia sprzedaż fabryczna
2. Szybka reakcja do 2-8 godzin, odsetek odpowiedzi powyżej 92%
3. Dostępna jest całodobowa rozmowa telefoniczna.Zapraszamy do kontaktu.
4. Wszystkie towary produkowane przez nas, zapewniamy kompleksowe usługi od projektowania, drukowania po przetwarzanie.Klienci mogą dostarczyć projekt zgodnie z twoją prośbą i wykonaniem próbki.Możemy również doradzić, jak wykonać produkty zgodnie z cenami docelowymi klientów.
Często zadawane pytania:
1. P: Jakie jest MOQ?
Odp.: akceptujemy jeden kawałek.
2. P: Czy jesteś fabryką lub firmą handlową?
O: Jesteśmy producentem.
3. P: Czy możesz zaakceptować użycie naszego logo?
Odp .: Tak, możemy zrobić dla ciebie OEM.
4. P: Jaki jest okres gwarancji?
O: 1 rok.
5. P: Jakie są warunki płatności?
O: T/T.30% depozytu i 70% w stosunku do kopii BL lub 100% LC w zasięgu wzroku.

