Wszystkie produkty
-
Elektryczna pompa wodna
-
Silnik z wałem drążonym
-
3-fazowe silniki indukcyjne
-
Silnik indukcyjny jednofazowy
-
IE2 Motor
-
IE3 Motor
-
Silnik pompy basenowej
-
Silnik elektryczny pompy hydraulicznej
-
Pompa wodna odśrodkowa
-
break
-
Pompa samozasysająca
-
Automatyczna pompa wodna
-
Pompa odśrodkowa wielostopniowa
-
Pompa głębinowa
-
Generator elektryczny AC
-
Otwórz Generator Diesla
-
Elektryczna Pompa Wodna
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie. -
Mr.Reuben kimwoloDobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów. -
Mr.Yılmaz TürkoğluWspółpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.
słowa kluczowe [ steam generator vortex water pump ] mecz 8 produkty.
Elektryczna obwodowa pompa wodna Vortex 1HP do małego generatora TCL / pary
| Przedmiot: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Stosowanie: | Czysta woda |
| Moc: | 1KM / 0,75KW |
0.75HP Vortex Clear Water Pump z mosiężnym wirnikiem do generatora pary
| Przedmiot: | pompa czystej wody |
|---|---|
| Stosowanie: | Wzmacniacz czystej wody |
| Moc: | 0,75 KM / 0,55 kW |
Rolnicza elektryczna pompa peryferyjna do wody pod wysokim ciśnieniem 0.5HP Korpus żeliwny
| Przedmiot: | Pompa elektryczna |
|---|---|
| Stosowanie: | Woda |
| Moc: | 0,5 KM / 0,37 kW |
0.3HP Vortex Clean Water Pump Funkcja antykorozyjna do wzmacniacza rur DB-125
| Przedmiot: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Stosowanie: | Czysta woda |
| Moc: | 0,3 KM / 0,25 kW |
Wysokociśnieniowa pompa wody wysokotemperaturowej Vortex, AC mała elektryczna pompa do wody
| Przedmiot: | Pompa AC |
|---|---|
| Stosowanie: | Czysta woda |
| Moc: | 0,5 KM / 0,37 kW |
Vortex Electric Peripheral Water Pump 0.37kW jednofazowy do użytku domowego
| Przedmiot: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Stosowanie: | Czysta woda |
| Moc: | 0,5 KM / 0,37 kW |
Pompa elektryczna peryferyjna 0,5HP z silnikiem elektrycznym 370W 220V 50Hz QB-60 do nawadniania ogrodu
| Nazwa produktu: | Pompa wodna z silnikiem elektrycznym |
|---|---|
| Moc: | 0,5 / 0,37 |
| Maksymalny przepływ: | 35L/min |
Wysoka wydajność pompy ze stali nierdzewnej Pompa oleju peryferyjnego 1A i pompy olejowej 1HP
| Nazwa produktu: | Obwodowa pompa wodna |
|---|---|
| Wniosek: | pompowanie |
| Wyjście: | 0,75 KM / 0,55 kW |
1

