Dom

Fuan Zhongzhi Pump Co., Ltd.

Chiny Fuan Zhongzhi Pump Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Fuan Zhongzhi Pump Co., Ltd. Certyfikaty
Zhongzhi naprawdę dobrze radzi sobie z projektowaniem i wytwarzaniem produktów. Doświadczeni inżynierowie serwisują nas bardzo ładnie.

—— Vadim Zabiiaka

Dobra jakość, świetni producenci, jesteśmy zadowoleni z twoich produktów.

—— Mr.Reuben kimwolo

Współpracują ze sobą od ponad 3 lat bardzo profesjonalnie. wszystkie produkty działają dobrze w naszych typach urządzeń. Dziękuję Ci.

—— Mr.Yılmaz Türkoğlu

Bardzo dziękuję firmie Zhongzhi za sprawny przebieg naszego projektu.

—— Mehmet Sefa KEÇİK

Problemy techniczne rozwiązane, reputacja jest bardzo dobra.

—— Mr.ANTONIS GKANIS

Im Online Czat teraz

Fuan Zhongzhi Pump Co., Ltd.

1 2 3
Fuan Zhongzhi Pump Co., Ltd. Fuan Zhongzhi Pump Co., Ltd. Fuan Zhongzhi Pump Co., Ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : ZOZHI
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 10000000-15000000
Rok założenia : 2006
pc Export : 90% - 100%
Założona w 2006 r. Pompa Fuan Zhongzhi Co. Ltd zarejestrowała znak towarowy „ZOZHI” jako zmodernizowane przedsiębiorstwo prywatne z badaniami naukowymi, produkcją, sprzedażą i serwisem. specjalizuje się w produkcji różnych typów pomp, takich jak pompy peryferyjne, odśrodkowe, strumieniowe, głębokie, pompy ściekowe itp., silnik AC o wysokiej wydajności i generator diesla.

Pompa Zhongzhi jest szeroko stosowana w nawadnianiu ogrodów, wzmacniaczy rurociągów, pompowaniu płytkich i głębokich studni, wzmacniaczy wieży ciśnień, wzmacniaczy wody z kranu, szklarni warzyw i drenażu akwakultury itp.

Silnik Zhongzhi może być używany do ogólnej jazdy, np. Urządzenia gospodarstwa domowego, pomp, wentylatorów i rejestratorów itp.

Generator Zhongzhi w pełni stosuje się do systemów komunikacyjnych, centrów danych, górnictwa, energetyki, autostrad, firm inżynieryjnych, systemów finansowych, hoteli, kolei, wojska, lotnisk, budynków komercyjnych, szpitali, fabryk itp., A także partnerów strategicznych w celu ustanowienia globalnego serwisu system. Nasza produkcja zespołów prądotwórczych stała się największą liczbą hoteli, budynków oraz przedsiębiorstw przemysłowych i wydobywczych zasilania awaryjnego.

Produkty Zhongzhi były popularne w ponad 70 krajach w Europie, Ameryce, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Azji Południowo-Wschodniej i innych.

Motywowani naszym hasłem „Solidarność, eksploracja, uczciwość, wiara”, staramy się zostać światowym liderem w dostarczaniu kompleksowych i niezawodnych rozwiązań, aby uczynić ten świat lepszym miejscem do życia.

Szczegóły kontaktu
Fuan Zhongzhi Pump Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Semmy Wu

Tel: 05936532656

Faks: 86-0593-6531158

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)